1 квітня 2016 року на базі Білогірського НВК відбувся щорічний районний збір юннатів Білогірщини, в якому взяли участь учнівські делегації з усіх загальноосвітніх закладів району.
Розпочалася зустріч з вітального слова методиста Будинку творчості школярів – Пташко Т.А. Вона здійснила віртуальну екскурсію в минуле - згадала де, як і коли в Україні з’явилися перші юннати. Роботу юннатів нашого району проаналізувала методист районного методичного кабінету – Баліцька Н.К.
Учні шкіл поділилися своїми напрацюваннями в секціях: юні бджолярі, юні тваринники, юні лісівники.
У секції «Юні бджолярі» результати дослідницької діяльності представили: Марчук Діана, учениця 11 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Товарознавча характеристика і споживча оцінка меду місцевих виробників села Сушівці» (керівник: Гіпська В.М.) та Гуцевич Діана, учениця 10 класу Малоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему: «Вплив пестицидів на утримання та розмноження бджіл» (керівник: Нагорна В.Л.), за які отримали Грамоти «За високий рівень виконання дослідницької роботи та активну участь в районному зборі юних натуралістів Білогірщини».
У секції «Юні лісівники» з презентацією робіт виступили Ткачук Богдан учень 7 класу Квітневської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему: « Модрина європейська – унікальна рослина» (керівник: Андрусевич В.Л.) та Баліцька Аліна, учениця 11 класу Білогірського НВК на тему: «Дослідження сосни лісової як біоіндикатора забруднення грунту (керівник: Володін В.І.) і отримали Подяки «За сумлінне виконання дослідницької роботи та активну участь в районному зборі юних натуралістів Білогірщини».
У секції «Юні тваринники» Мартинюк Марина учениця 10 класу Довгалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Юні кролівники» поділилася дослідженням на тему: «Вітаміни, їх роль в обміні речовин та значення для росту і розвитку кролів» (керівник: Троян Г.О.), за яку отримала Грамоту «За високий рівень виконання дослідницької роботи та активну участь в районному зборі юних натуралістів Білогірщини».
Упевнений захист юними натуралістами власних дослідницько-експериментальних робіт під час районного збору в секціях юних бджолярів, тваринників та лісівників показав високий рівень підготовки усіх учасників збору, їх прагнення пізнавати нове, ретельно вивчати і досліджувати навколишнє природне середовище під керівництвом педагогів, вчитись презентувати і аргументовано захищати отримані результати творчої праці, індивідуальних досліджень та експериментів.
|